پیام دبیر هشتمین کنگره غدد و متابولیسم کودکان

پیام دبیر علمی کنگره:

خداوند را سپاسگزاریم که توفیق برگزاری هشتمین کنگره سراسری غدد و متابولیسم کودکان  و میزبانی اساتید بزرگ و همکاران گرامی فوق تخصص غدد و متابولیسم سراسر کشور را نصیب دانشگاه علوم پزشکی مازندران نمود.

لذا این امر فرصتی مغتنم برای کلیه اساتید این دانشگاه و نیز همکاران سطح استان است تا بتوانند از علم و تجربه اساتید برجسته کشور بهره مند گشته و با یاری خداوند موجبات ارتقا علمی و عملی در زمینه بیماریهای غدد و متابولیسم کودکان فراهم گردد.

استان مازندران با داشتن مناطق دیدنی و تاریخی و هوای معتدل و بهره مندی از جنگل و ساحل زیبای دریای مازندران امیدوار است که بتواند میزبان خوبی برای مهمانان گرامی بوده و این همایش بتواند در کنار فراهم کردن فرصتی مناسب برای انجام تبادلات علمی ساعات خوش و خاطره انگیزی را برای شرکت کنندگان محترم فراهم نماید.

لازم به ذکر است این کنگره با همکاری انجمن غدد کودکان و مرکز تحقیقات دیابت مازندران برگزار میگردد و برگزار کنندگان این همایش  مراتب تشکر خود را  از همکاری  معاونت محترم آموزشی و معاونت محترم پژوهشی و مرکز آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی مازندران و معاونت آموزشی و پژوهشی بیمارستان بوعلی ساری ،مرکز تحقیقات تالاسمی مازندران و کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی مازندران  اعلام میدارد.


با امید به دیدار شما
دکتر دانیل زمانفر  
دبیر علمی کنگره