پیام دبیر هشتمین کنگره غدد و متابولیسم کودکان

پیام دبیر علمی کنگره:

خداوند را سپاسگزاریم که توفیق برگزاری هشتمین کنگره سراسری غدد و متابولیسم کودکان  و میزبانی اساتید بزرگ و همکاران گرامی فوق تخصص غدد و متابولیسم سراسر کشور را نصیب دانشگاه علوم پزشکی مازندران نمود.

لذا این امر فرصتی مغتنم برای کلیه اساتید این دانشگاه و نیز همکاران سطح استان است تا بتوانند از علم و تجربه اساتید برجسته کشور بهره مند گشته و با یاری خداوند موجبات ارتقا علمی و عملی در زمینه بیماریهای غدد و متابولیسم کودکان فراهم گردد.

استان مازندران با داشتن مناطق دیدنی و تاریخی و هوای معتدل و بهره مندی از جنگل و ساحل زیبای دریای مازندران امیدوار است که بتواند میزبان خوبی برای مهمانان گرامی بوده و این همایش بتواند در کنار فراهم کردن فرصتی مناسب برای انجام تبادلات علمی ساعات خوش و خاطره انگیزی را برای شرکت کنندگان محترم فراهم نماید.

لازم به ذکر است این کنگره با همکاری انجمن غدد کودکان و مرکز تحقیقات دیابت مازندران برگزار میگردد و برگزار کنندگان این همایش  مراتب تشکر خود را  از همکاری  معاونت محترم آموزشی و معاونت محترم پژوهشی و مرکز آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی مازندران و معاونت آموزشی و پژوهشی بیمارستان بوعلی ساری ،مرکز تحقیقات تالاسمی مازندران و کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی مازندران  اعلام میدارد.


با امید به دیدار شما
دکتر دانیل زمانفر  
دبیر علمی کنگره 

درباره ما

انجمن غدد کودکان ایران
Iranian Association of Pediatric Endocrinologists

انجمن غدد کودکان بخش اعظمی از زمان کاری خود را صرف تشخیص

و درمان بیماریهای غدد كودكان نموده و اغلب دارای سابقه پژوهشی،

آموزشی یا اجرائی در زمینه غدد کودکان می باشند.

به کانال تلگرام ما بپیوندید

حامی انجمن

ورود

ورود به سایت

آمار بازدید

کاربران
2
مطالب
290
نمایش تعداد مطالب
287914